Ver Elini Aşk 2.Bölüm 2. Fragmanı

Ver Elini Aşk 2.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Ver Elini Aşk dizisinin yeni bölümü 14 Eylül Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle olacak. Her bölümü soluksuz izlenen diziyle ilgili 2. fragman ve tüyoları sitemizde bulabilirsiniz. Ver Elini Aşk son fragmanı yayınlandı!

Başrollerinde Ali İl, Sevda Erginci, Köksal Engür ve Asuman Dabak gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Ver Elini Aşk bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

  Ver Elini Aşk 2.Bölüm 2. Fragmanı
  FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/lng8e

  Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

  Yeni Bölüm Özeti

  Kaan'ın söylediği yalanlar başına işler açıyor! Kaan’ın bir bebeği olduğunu öğrenen ve soluğu torununun evinde alan Emin Ağa’ya karşı Kaan boş durmaz ve hayatlarını etkileyecek olan Ayperi ile evliyiz yalanını söyler. Su bebek karşısında yelkenleri suya indiren Emin Ağa’nın, Kaan ve Ayperi’ye karşı şüpheleri vardır.

  Ayaküstü onlarca yalan söylemeye alışık olan Kaan’ın patronu olan Fulya’ya söylediği yalan ise, döner dolaşır başına öyle büyük bir iş açar ki, Kaan ile dedesi restleşir. Bu restleşme Ayperi, Kaan ve Emin Ağa’yı farklı yollara sürükler.

  © 2017 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.